Děti, které neskolila nemoc, přišly natěšené, ale bylo jich málo. Někteří dospělí si tak museli na krále zahrát.

Počasí nic moc, ale požehnání P. Rafaela nás provázelo celé dopoledne. V odpoledních hodinách už zase pršelo hodně. Děti byly ale spokojené, nějaká kapka je nerozhodila a tak doufám, že zůstaly v týdnu zdravé. Díky děti.

Dospělému doprovodu též vřelé díky, protože bez nich bychom nemohli koledovat. Opět díky všem, kteří obdarovali děti za jejich zpívání. P. Rafaelovi díky za možnost se sejít na faře a v poledne zahřát teplým čajem a za dobroty, které nechyběly.

Opět jsme spojili síly v Mokrém Lomu, Ločenicích, Sv. Janu n. Malší, Sedlci, Mojném, Záhorkovicích, Černici, Skřidlech, Markvarticích, Boru, Chodči, Třeboníně a Horních, Dolních a Prostředních Svincích a Velešíně jsme vykoledovali neuvěřitelných 239 359  Kč. Všem věrným dárcům díky za každou korunu.

Musím také poděkovat paní Valouškové za krásné perníčky, které každoročně obdrží malí koledníci. A na závěr přehled kolik a kde se vykoledovalo.

V Mokrém Lomu 7 217 Kč vykoledovali Jan a Tomáš Zemanovi, Jakub Brůžek a František Olah. 

V Ločenicích 19 405 Kč vykoledovali Barbora a Rozárka Plchovy, Dominik Troják, Elen Tybitanclová, Daniel Košíček, Jiří Dvořák, Ondřej Posejpal, Lukáš Tlapa, Ema Tvarohová a David Voldřich.

Ve Sv. Janu n. Malší 26 394 Kč vykoledovali Anička, Martin a Vašek Štindlovi, Nikolka Táchová, Honzík Kostohryz, Ládík a Denis Obšilovi, Emilka a Jenda Kučerovi, Martin Kretek, Vojta Frána a v Sedlci Kryštof a Šimon Kubátovi a Rosťa Müller.

V Třeboníně a Horních, Dolních a Prostředních Svincích 37 708 Kč vykoledovali Michaela Krédlová, Jakub Kvapil, Jiří Wipplinger, Kristián Odvárka, Filip Kozel, Tereza Hejnová, Elen a Štěpán Bláhovi, Tereza a Lucka Fajtlovy a Marek Bouška.

Ve Velešíně a okolí 123 876 Kč vykoledovali Háta Olišarová, Kačka a Adélka Havlovy, Elenka a Zuzka Žlunkovy, Janička Švecová, Claudie Černá, David Keclík, Venda Bartizal, Jan Prokop, Matyáš Procházka, Magdaléna a Anička Petrovy, Barbora Králová, Anežka a Matěj Rychnavských, Jarda Bína, Viktorie Loubalová, Matěj Richter, Anička Kořenská, Nela Studená, Liliana Rodová, Terezka Michlová, David Herál, Gábinka Kocourková, Josefínka Kleinová, Tereza Čápová, Lukášek a Verča Bulkovi, Bětka a Káťa Gajovy, Lilien a Rebeca Benešovy, Tomáš Kordina, Anička Síkorová, Matyáš Ondrášek, Jindra a Madlénka Pilátovi a Emička Prilipínová.

V Mojném, Černici a Záhorkovicích 24 759 Kč vykoledovali Verunka a Vojtík Balkovi, Patricie Faconová, Matyas Maistryszin, Radka Bínová, Zdeňka Vozábalová, Terezka a Kristýnka Opekarovy, Tamara Kurzová, Benedikt, Marie, Hedvika a Jiří Bernard Balkovi.

 

Děkujeme paní Zdence
za organizaci a koordinaci
naší tříkrálové sbírky.