Pořad bohoslužeb

Den Liturgická slavnost Hodina Bohoslužba
NE
23.6.
12. neděle v mezidobí 08:30 Farní kostel sv. Václava (Velešín): Za rodiny Havlíčků, Rytířů a za uzdravení v rodině.
10:00 Farní kostel sv. Jana Nepomuckého (Sv. Jan n. Malší): Bohoslužba slova.
10:00 Farní kostel sv. Prokopa (Besednice): Za Boží požehnání pro Ludmilu.
11:15 Farní kostel sv. Mikuláše (Soběnov): Za Josefa Šedivého a jeho rodiče a celé přátelstvo.
PO
24.6.
slavnost Narození sv. Jana Křtitele Dnes mše sv. není
ÚT
25.6.
úterý 12. týdne v mezidobí 18:00 Farní kostel sv. Václava (Velešín): Za všechny děti našich farností, jejich rodiče, učitele a vychovatele.
ST
26.6.
středa 12. týdne v mezidobí Dnes mše sv. není
ČT
27.6.
sv. Cyrila Alexandrijského, biskupa a učitele církve Dnes mše sv. není

28.6.
památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka 17:00 Farní kostel sv. Václava (Velešín): Adorace a možnost zpovědi.
18:00 Farní kostel sv. Václava (Velešín): Za rodinu Papírovu a Pučeglovu
SO
29.6.
SLAVNOST SV. PETRA A PAVLA, APOŠTOLŮ 08:00 Farní kostel sv. Václava (Velešín): Za Janu Chválovou, její děti a rodinu Antošovu
NE
30.6.
13. neděle v mezidobí 08:30 Farní kostel sv. Václava (Velešín): Za Boží požehnání a ochranu na cestách během prázdnin a dovolených
10:00 Farní kostel sv. Jana Nepomuckého (Sv. Jan n. Malší): Za rodinu Hoffelnerovu a Mlejnkovu
10:00 Farní kostel sv. Prokopa (Besednice): Bohoslužba slova.
11:15 Farní kostel sv. Mikuláše (Soběnov): Za Petra a Růženu Drdákovi,rodiče a sourozence z obojí strany, snachu Janu,syna Petra s manželkou Marií a celé přátelstvo.

Farní ohlášky

Děkujeme za dnešní finanční dary.

1. Tento týden slavíme liturgické památky:

• v pondělí: slavnost Narození sv. Jana Křtitele
        • v pátek: památku sv. Ireneje, biskupa a mučedníka
        • v sobotu: slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů
        • v neděli: 13. neděle v liturgickém mezidobí

2. Od pátku 28.6. do čtvrtka 4.7. proběhne na faře v Soběnově tábor Via Legenda 2024. Případní zájemci o sponzorství se můžete hlásit u P. Rafaela nebo u Zdeňka V.

3. Doporučujeme vzít si a přečíst Katolický týdeník.

4. Milí farnici, prosím o pomoc s malou rekonstrukcí fary. Potřebuju pomoc s úklidem suti z fary. Pomoc je potřeba v pátek od 17:00. Je dobré vzít si s sebou kýble na tuto suť.

XXX

Pomozte nám pořídit fotovoltaiku na centrum pro mládež

POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY