Po všech organizačních záležitostech jsme vyrazili po Velešíně, Skřidlech, Chodči, Boru, Vel. Nádraží, Markvarticích a Holkově. Další skupinky dětí s doprovodem vycházely v Mojném, Černici, Mokrém Lomu, Ločenicích, Sedlci, Sv. Janu n. Malší, Třeboníně a ve Svincích. Všichni dohromady jsme vykoledovali 232 090 Kč. Moc děkuji všem, kteří jakoukoliv částkou  podpořili dobrou věc. Moc děkuji dospělým , kteří doprovázeli děti a všem kteří obdarovali děti za jejich snažení. Děkuji paní Valouškové za perníčky pro koledníky.

A nyní čísla.
Ve Velešíně vykoledovaly 117 637 Kč tyto děti: Tereza Michlová, František Kándl, Adélka a Káťa Havlovy, Háta Olišarová, Anna Kleinová, Lucie Zajacová, Matyáš Rychter, Jakub Mego, Ela, Jakub a Kryštof  Papouškovi, David a Natálka  Pokorných, Adam Vaško, Nela Studená, Štefan Dóša, Gabriela Marešová,František Šuhaj, Veronika a Lukáš Bulkovi, Fr. Kunkela, Anežka Riegerová, Dominik Šustr, Liliana Jandová, Lily Nguyen, Jáchym Fikejs, Jakub  Klícha, Tomáš Kordina, Barbora Králová, Magdalena Petrová, Anna Saiko, Anežka Rychnavská, Anetka a Max Čadovi, Nikolka Třebínová, Liliana Rodová, Aleš, Adam a Eliáš Charwotovi, Jakub Toms, Zdeněk Kučera, Štěpán Bláha, David a Claudie Černých, Elena Kukačková, Natálka Kučerová, Anna Kořenská, Vendelín a Bonifác Bartizalovi, Elena Žlunková, Tereza a Tomáš Čápovi, Josefina Kleinová, Peťa a Ondrášek Paťhovi. Filip Polok, Eliška Holubová, Fr. a KIárka Staňkovi, Beky a  Lili Benešovy, Anička Síkorová, Magda a Jindra Pilátovi, Matyáš Ondrášek a Nina Nedorostová.

V Třeboníně a Svincích 38 221 Kč - Michaela Kredlová, Jan Mrázek, Jiří a Magda Wipplingerovi, Aneta, Sofie a Fr. Friedlovi, Marek a Maruška Bouškovi, Kristián Odvárka, Filip a Kristýnka Kozlovi, Lucka a Terka Fajtlovy.

Mokrý Lom 8 775 Kč - Jakub Brůžek, Jan a Tomáš Zemanovi a Fr. Olah.

Svatý Jan n. Malší a Sedlce  26 990 Kč - Amálka Švarcová, Denis a Ládík Obšilovi, Tomík a Martin Kretkovi, Anička, Vašek  a Martin Štindlovi, Martin Matoušek, Nikolka Táchová, Honzík Kostohryz, Lucie, Jenda a Emilka Kučerovi, Kryštof Kubát, Kristýnka a Tonda Štěrbovi a Rosťa Muller.

Ločenice 19 868 Kč - Lucie Kyriánová, Elen  Tybitanclová, Dominik Troják, Lukáš Tlapa, Ema a Adam Tvarohovi, Dan Košíček, Martin Guichen, Ondřej a Jeremiáš Pospejchalovi.

Mojné a Černice 21  674  Kč - Martin, Veronika, Vojtěch, Marie, Hedvika a Jirka Balkovi, Jan a Adam Chmelíkovi, Radim Hryňa, Tamara Kurzová, Tereza Opekarová, Adéla Homolková, Radka Bínová, Zdeňka Vozábalová, Matyáš Maistryszin.

Za Farní charitu děkuje Zdeňka Kleinová
a za Farnost děkuje P. Rafael