Světový den mládeže (SDM) je setkání mladých lidí z celého světa s papežem. Je to také pouť, oslava mládeže, vyjádření univerzální církve a intenzivní okamžik evangelizace pro svět mladých. Přestože je jasně patrná jeho katolická identita, Světový den mládeže otevírá své dveře všem bez ohledu na to, jak jsou církvi blízcí nebo vzdálení.

Na setkání se mohou přihlásit mladí ve věku 16–30 let. Mladší 18 let musí vyplnit kartu mladších s osobou, která za ně ponese odpovědnost. Starší 30 let se mohou hlásit pouze do přípravného týmu.

Přihlašování probíhá vyplněním přihlašovacího formuláře a zaplacením nevratné zálohy 5000 Kč. Při jejím zaplacení do 17.12. 2022, bude u doplatku sleva 1000 Kč. Zaplacenou zálohu již nelze stornovat, je možné ji převést na náhradníka, kterého za sebe sám nalezneš.

Po vyplnění formuláře je potřeba ověřit emailovou adresu pomocí odkazu, po jejím potvrzení obdržíš platební údaje. Nelekni se, že odkaz na ověření emailové adresy bude mít doménu celostatnisetkanimladeze.cz, na změně pracujeme.

Přihlášku prosím nevyplňuj vícekrát. Pokud by ti nepřišel potvrzovací email, zkontroluj, nejprve složku spam a poté nás případně kontaktuj na email: [email protected] Jakékoli změny v osobních údajích nám nahlas také na tento email.

Veškeré další informace budeme zveřejňovat zde na webu setkání a na sociálních sítích.

Přihlašovací formulář zde.

Více informací zde, dotazy zde a oficiální facebook zde.
Nebojte se nám ozvat.

Těšíme se na Vás